paní Alice

Jmenuji se Alice a pracuji jako recepční v jednom hotelu, tudíž sedavá práce v kombinaci s mým jídelníčkem si pomalu, ale jistě vybírala svou daň. Můj příběh o hubnutí začal v dubnu kdy jsem zůstala díky Coronaviru doma a nechodila jsem do práce.

Celý dny jsem proseděla na gauči, pekla housky, pořád něco ujídala až jednoho dne jsem si řekla a dost. Mám teď přeci spoustu času se sebou něco udělat.
Začala jsem chodit na procházky se psem a přemýšlela, jak bych své proměně ještě pomohla. Pak jsem si vzpomněla, že jsem FB zahlédla reklamu, které jsem zpočátku nevěnovala extra pozornost. Takových reklam na diety je tam spousty a kdo ví jak funguj. Tahle mě ale zaujala tím, že ji shodou okolností prodával můj kamarád v našem městě. Napsala jsem mu, domluvili jsme si schůzku kde mně vše vysvětlil a já se do toho okamžitě pustila.
První dny byly úplně v pohodě, jen asi třetí den se dostavila mírná únava, ale byla jsem předem poučena, že je to možný vedlejší účinek, takže jsem si to tak nebrala a ve své snaze pokračovala dál.
A výsledek se dostavil velice rychle, kila šla dolů a já se všem měnila před očima.
Motivace byla ohromná. S každou pochvalou z mého okolí jsem si šla čím dál tvrději za svým cílem. A mé výsledky ?  Za pouhé tři měsíce 24 kg dole. KetoLinie mě naučila jak je důležité jíst 5 x denně a hlavně co jíst. V dubnu jsem měla vel. 46 a dnes mám.vel. 38. Můj příběh tím ale nekončí, mám velké cíle a nikdy to nevzdám.
Jsem šťastná a cítím se skvěle.
Pamatuji si, že jsem si tenkrát řekla, že všem vytřu zrak a dopadlo to :)
 
IMG_20200719_120937
 
 
Alice