paní Alice

Jmenuji se Alice a pracuji jako recepční v jednom hotelu, tudíž sedavá práce v kombinaci s mým jídelníčkem si pomalu, ale jistě vybírala svou daň. Můj příběh o hubnutí začal v dubnu kdy jsem zůstala díky Coronaviru doma a nechodila jsem do práce.

Celý dny jsem proseděla na gauči, pekla housky, pořád něco ujídala až jednoho dne jsem si řekla a dost. Mám teď přeci spoustu času se sebou něco udělat.
Začala jsem chodit na procházky se psem a přemýšlela, jak bych své proměně ještě pomohla. Pak jsem si vzpomněla, že jsem FB zahlédla reklamu, které jsem zpočátku nevěnovala extra pozornost. Takových reklam na diety je tam spousty a kdo ví jak funguj. Tahle mě ale zaujala tím, že ji shodou okolností prodával můj kamarád v našem městě. Napsala jsem mu, domluvili jsme si schůzku kde mně vše vysvětlil a já se do toho okamžitě pustila.
První dny byly úplně v pohodě, jen asi třetí den se dostavila mírná únava, ale byla jsem předem poučena, že je to možný vedlejší účinek, takže jsem si to tak nebrala a ve své snaze pokračovala dál.
A výsledek se dostavil velice rychle, kila šla dolů a já se všem měnila před očima.
Motivace byla ohromná. S každou pochvalou z mého okolí jsem si šla čím dál tvrději za svým cílem. A mé výsledky ?  Za pouhé tři měsíce 24 kg dole. KetoLinie mě naučila jak je důležité jíst 5 x denně a hlavně co jíst. V dubnu jsem měla vel. 46 a dnes mám.vel. 38. Můj příběh tím ale nekončí, mám velké cíle a nikdy to nevzdám.
Jsem šťastná a cítím se skvěle.
Pamatuji si, že jsem si tenkrát řekla, že všem vytřu zrak a dopadlo to :)
 
IMG_20200719_120937
 
 
Alice

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení