kdo jsme

KetoLinie s.r.o. je ryze česká firma s více než 10letými zkušenostmi v oboru. V současné době se zabýváme i vlastním vývojem produktů což vnímáme jako obrovský náskok před konkurencí. Každý produkt je pečlivě sestaven tak, aby maximálně uspokojil i náročného zákazníka dnešní doby. Pečlivě za Vás hlídáme složení produktů a Vy se tak v klidu a s chutí můžete věnovat Vaší cestě za vysněnou postavou.
 
A jak vlastně vznikla KetoLinie? Na počátku, po několikaletých zkušenostech s různými produkty renomovaných značek v tomto odvětví, byla naše prvotní myšlenka na zrod vlastních produktů. Měli jsme dlouholeté znalosti, super tým, jasný cíl a obrovskou chuť začít budovat svoji značku. Nabídnout zákazníkovi konkurenceschopné výrobky, které jej osloví cenou, kvalitou, chutí a hlavně budou fungovat. Postarat se o klienta od A-Z a nabídnout mu vše na jednom místě. Prioritou každé firmy by měl být spokojený zákazník a u nás tomu tak opravdu je. Ke každému z Vás přistupujeme individuálně, snažíme se cestu za jeho vysněnou postavou maximálně zpříjemnit. Z pozitivních recenzí se radujeme a z negativních si bereme ponaučení. Víme, co znamená být fér a slovo pokora nám nikdy nebylo cizí. Nasloucháme Vám a vždy budeme. Jen tak se dá vybudovat oboustranná spokojenost pro kterou uděláme maximum.
 
 S našimi produkty jste „Blíže svým snům.“

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení